Ansatte

Blåklokkene

Anna Dalhaug

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Hilde Ro Lea

Stilling: Pedagogisk leder
920 34 584
hilde@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Ida Emilie Hynne

Stilling: Barnehagelærer

Kristine Dalen Risan

Stilling: Assistent

Susanne Hvale Gautestad

Stilling: Avdelingsleder
930 69 392
susanne@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Svetlana Berggren-Suguniak

Stilling: Spesialpedagog
976 77 315
svetlana@gjennestadbarnehage.no

Leder av Gjennestad barnehages fagteam.

Liljene

Kristin Hofsødegård

Stilling: Avdelingsleder
466 84 647
kristin@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Margaret Lien Crocket

Stilling: Assistent

Sigrun Enstad

Stilling: Assistent

Silje Veronica Hedlund

Stilling: Pedagogisk leder
970 07 218
silje@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Svetlana Berggren-Suguniak

Stilling: Spesialpedagog
976 77 315
svetlana@gjennestadbarnehage.no

Leder av Gjennestad barnehages fagteam.

Elisabeth Brinkmann

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Aud Lea

Stilling: Fagarbeider

Medlem samarbeidsutvalget

Solsikkene

Elin Konstanse Hellesø

Stilling: Avdelingsleder
978 82 171
elin@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Jade-Helena Holsten Albretsen

Stilling: Assistent

Nina Løvig

Stilling: Assistent

Natalie Gangsø

Stilling: Pedagogisk leder
413 33 489
natalie@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Anita Gangsø

Stilling: Pedagogisk leder
954 94 020
anita@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Svetlana Berggren-Suguniak

Stilling: Spesialpedagog
976 77 315
svetlana@gjennestadbarnehage.no

Leder av Gjennestad barnehages fagteam.

Anette Koren Foyn

Stilling: Barnehagelærer

Signe Aamli

Stilling: Fagarbeider

Verneombud

Camelia Hellesø Vikdal

Stilling: Fagarbeider

Andre ansatte

Ingjerd Nordstrand

Stilling: Daglig leder
412 64 251
dl@gjennestadbarnehage.no

En del av Gjennestad barnehages fagteam.

Lars Hangerhagen

Stilling: Eier

Lars Hangerhagen er styreleder