Ansatte

Blåklokkene 0-3 år

Elin Konstanse Hellesø

Stilling: Avdelingsleder
978 82 171
elin@gjennestadbarnehage.no

Line Marie H. Karlsen

Stilling: Assistent

Ida Gangsø

Stilling: Pedagogisk leder
473 21 737
ida@gjennestadbarnehage.no

Ida er også en del av Gjennestad barnehages fagteam.

Anette Koren Foyn

Stilling: Pedagogisk leder
993 47 577
anette@gjennestadbarnehage.no

Anette er også en del av Gjennestad barnehages fagteam.

Svetlana Berggren-Suguniak

Stilling: Barnehagelærer

Svetlana er utdannet spesialpedagog og er 20% fagleder i tillegg til barnehagelærer. Faglederrollen gjelder for både Blåklokkene og Solsikkene. Svetlana leder barnehagens interne fagteam.

Cecilie Kim Gundersen

Stilling: Barnehagelærer

Camelia Hellesø Vikdal

Stilling: Fagarbeider

Aud Lea

Stilling: Fagarbeider

Gina Rantrud

Stilling: Fagarbeider

Solsikkene 3-6 år

Kristin Aker

Stilling: Avdelingsleder
466 84 647
kristin@gjennestadbarnehage.no

Elisabeth Brinkmann

Stilling: Assistent

Joel André Nilsen

Stilling: Assistent

Sigrun Enstad

Stilling: Assistent

Hanne Trøen

Stilling: Assistent

Trine Lise Leth

Stilling: Assistent

Trine Lise vil jobbe i et 40% vikariat barnehageåret 2020-2021 på Solsikkene.

Susanne Hvale Gautestad

Stilling: Pedagogisk leder
930 69 392
susanne@gjennestadbarnehage.no

Susanne er også en del av Gjennestad barnehages fagteam.

Marthe Camilla Fon

Stilling: Pedagogisk leder
905 71 605
marthe@gjennestadbarnehage.no

Marthe Camilla er også en del av Gjennestad barnehages fagteam.

Signe Aamli

Stilling: Fagarbeider

Verneombud

Andre ansatte

Ingjerd Nordstrand

Stilling: Daglig leder
412 64 251
dl@gjennestadbarnehage.no

Lars Hangerhagen

Stilling: Eier

Lars Hangerhagen er styreleder